Kdo

Kombiniramo novo znanje z izkušnjami, ki smo jih pridobili z leti prakse v odvetništvu. Poleg uveljavljenih odvetnikov za vas skrbijo novi, perspektivni odvetniški in pravni kadri. Skupaj ustvarjamo dinamično ekipo, ki vedno najde pravo rešitev. 

Kdo

Kombiniramo novo znanje z izkušnjami, ki smo jih pridobili z leti prakse v odvetništvu. Poleg uveljavljenih odvetnikov za vas skrbijo novi, perspektivni odvetniški in pravni kadri. Skupaj ustvarjamo dinamično ekipo, ki vedno najde pravo rešitev. 

mag. Irena Dobravc Tatalovič, odvetnica

mag. Irena Dobravc Tatalovič, odvetnica

Direktorica, Ustanoviteljica in vodilna partnerica, patentna zastopnica

T: + 386 1 426 72 40
irena@dtk.partners
Miha Kač, odvetnik

Miha Kač, odvetnik

Vodilni partner, namestnik direktorice

T: + 386 1 426 72 40
miha@dtk.partners
Rok Tatalović mag. prava

Rok Tatalović mag. prava

Pravni svetovalec, mlajši partner

T: + 386 1 426 72 40
rok@dtk.partners
mag. Stanko Gaberc

mag. Stanko Gaberc

Svetovalec za finančno in insolvenčno področje

T: + 386 1 426 72 40
stanko@dtk.partners
Tanja Cirkvenčič, odvetnica

Tanja Cirkvenčič, odvetnica

Partnerica

T: + 386 1 426 72 40
tanja@dtk.partners
Kristina Kogej

Kristina Kogej

Poslovna sekretarka

T: + 386 1 426 72 40
kristina@dtk.partners
Ana Kejžar

Ana Kejžar

Asistentka

T: + 386 1 426 72 40
info@dtk.partners

Kontaktirajte nas

8 + 2 =

Pokličite
Kje smo